Ülke çalkalanmıştı! Öldürmeye çalıştığı oğulları konuştu!

0
7
Ülke çalkalanmıştı... Öldürmeye çalıştığı oğulları konuştu!

İngilterede bir kadın çocuklarını öldürmeye çalıştı. 5 yıl 4 ay hapis cezası alan kadının oğulları kendisini affettiğini söyledi.

Lisa Walmsley (51) geçen sene yılbaşında oğulları Lewis (20) ve Callum’u (21), geçirdiği bir sinir krizi sırasında uyurlarken gazla öldürmeye çalıştı.Üniversite öğrencisi Lewis odadaki karbon monoksit kokusun alarak yardım istemeye gitti ancak annesi Callum’u alarak arabayla uzaklaştı.Polis Walmsley’i cep telefonu sinyalinden bularak zamanında yetişti. Uzmanlar Lewis’in odasında normalin 10 katı kadar karbon monoksite rastladı.Soruşturma sonucu Walmsley’in Callum’un akıl sağlığı sorunlarıyla ilgilenme konusunda zorlandığı ve ailenin ‘daha fazla acı çekmemesi için’ önce oğullarını, sonra da kendisini öldürmeye karar verdiği anlaşıldı.Oğulları annesini affettiklerini söylerken, Walmsley cinayete teşebbüs suçundan 5 yıl 4 ay hapis cezasına mahkum edildi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/dunya/ulke-calkalanmisti-oldurmeye-calistigi-ogullari-konustu-6331502 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + five =