Ünlü İş Adamının Aşk Yaşadığı Kaptan Kabusu Oldu!

0
15
Ünlü İş Adamının Aşk Yaşadığı Kaptan Kabusu Oldu!

Türkiye ve KKTC’de eğitim-öğretim, sivil havacılık, ithalat-ihracat alanında etkinlik gösteren bazı şirketlerin yönetim kurulu başkanı olan iş adamı S.A. yasak aşk yaşamış olduğu yatının kaptanı A.A.Y.’nin tehdit, hakaret ve şantajlarına maruz kalmış olduğu iddiası ile 1 milyon liralık tazminat davası açtı.

Özgürlük’in haberine bakılırsa A.A.Y. hakkında daha ilkin de 5 kez uzaklaştırma sonucu aldıran ve savcılığa şikâyetçi olan S.A.’nın dava dilekçesinde şu iddialara yer verildi:

“Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yaşamaktan sıkılan davalı, İstanbul’a taşınmak istediğini, sadece orada duracak evinin olmadığını belirterek S.A.’dan yardım istemiştir ve İstanbul’da boş olan evinde konaklamaya adım atmıştır.

A.A.Y. 2015 yılından itibaren S.A.’yı ekonomik olarak sömürmeye başlamış, tehdit ve şantaj eylemlerinde bulunmuştur.

Aralarında gönül ilişkisi olduğuna dair bazı iddialarda bulunan A.A.Y., S.A.’nın eşine ve çocuklarına söylemekle tehdit etmiştir.

S.A. evliliğinin negatif etkilenmemesi, saygınlık yitirilmesine ve maddi kayba uğrayacağı korkusu ile çoğunluk hissesine haiz olduğu şirketi 2017 tarihinde davalıya devretmek zorunda kalmıştır. Tüm bu nedenlerden dolayı toplam 1 milyon liralık tazminatın davalı A.A.Y.’den tahsilini istiyoruz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one × 2 =