VakıfBank’a ‘gençlik’ ilgisi

0
11
VakıfBank’a ‘gençlik’ ilgisi

Yenilikçi bankacılık anlayışıyla hayata geçirdiği ürün ve hizmetlerle toplumun her kesimi için çalışmalarına devam eden VakıfBank’ın, gençler için başlattığı kampanyanın büyük ilgi gördüğü açıklandı. Buna göre, ‘Like Card’ veya ‘Kampüs Kart’ sahibi gençler, App Store, Netflix, Spotify ve Fizy üzerinden yüzde 50 indirim fırsatı yakalıyor.

Gençlerin ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanan ve dönemsel kampanyalarıyla gençlerin beğenisini kazanan Like Card ile gençler, online platformların keyfini çıkarırken, harcamalarının yarısını VakıfBank karşılıyor. App Store, Netflix, Spotify ve Fizy platformlarındaki harcamalar için geçerli olacak kampanya 31 Aralık 2020’ye kadar devam edecek. Gençler, VakıfBank Mobil’de yer alan ‘Cepte Kazan’ üzerinden kampanyadan faydalanabilecek. Üstelik ekstre’lerini e-posta yoluyla alan gençler yıllık kart aidatı da ödemiyor. Kampanya koşulları ise şunlar: “Kampanyaya katılmak için PLATFORM yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesini 6635’e gönderilmesi veya VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan ‘Cepte Kazan’ üzerinden katılım sağlanması gerekiyor. Bir müşteri kampanyadan aylık en fazla 15 TL, yıllık ise en fazla 100 TL kazanabilir.”

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/vakifbanka-genclik-ilgisi-6302704 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven − nine =