Yalan söyleyen kim? Enes Batur açıklamalı!

0
7
'Yalan söyleyen kim? Enes Batur açıklamalı!'

Covid19 testi pozitif çıkan YouTuber Enes Batur Sungurtekin, karantinayı geçirmesi gereken yerde olmaması gerekçesiyle Sancaktepe’deki bir öğrenci yurduna yerleştirildi. KYK yurdunda cep telefonuyla çektiği bir videoyu yayınlayan Enes Baturun açıklaması dikkat çekti.

Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu’nun, “Filyasyon Ekibi veya Enes Batur Yalancı!” başlıklı yazısı şöyle:”Filyasyon ekipleri, Covid-19 testi pozitif çıkan YouTuber Enes Batur’u karantinayı geçirmesi gereken Beykoz’daki villasında bulamayınca polise haber verdi. Polis, Batur ve kız arkadaşı Ecenaz Üçer’i bulunca pandemi kuralları uyarınca Sancaktepe’deki bir öğrenci yurduna yerleştirdi.
İlgili Haber
Enes Batur corona virüs karantinasına uymadı, yurda yerleştirildi

Batur, buradan yaptığı yayında, telefonundaki HES kaydından ve sitenin güvenlik kameralarından evden çıkmadığının belli olduğuna dair yemin etmekle yetinmeyip, şunu yazdı:“Üzerime oynanan alçakça, kalleşçe büyük bir oyun var. Bunu yapanlar elbette cezasını çekecektir. Allah’ından bulsunlar.”

Ortada bir yalanın olduğu kesin. Peki söyleyen kim? Filyasyon ekibi mi, Enes Batur mu? İkisi de değilse o zaman Batur, kendisini bu oyuna getirenleri açıklamalı.”

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/yalan-soyleyen-kim-enes-batur-aciklamali-6309659 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

15 − eight =