Yasak Elma 90. yeni bölüm yayımlandı mı? Yasak Elma oyuncuları kim?

0
11
Yasak Elma 90. yeni bölüm yayımlandı mı? Yasak Elma oyuncuları kim?

Yasak Elma 89. bölüm ile yine pazartesi akşamı nefesleri kesti. Yıldız sonunda Çağatay ile yeni bir aşka yelken açmıştır. Bu arada Şahikanın yapacağı hamle Yıldız Çağatay aşkına engel olacak mı? Yasak Elma 90. yeni bölüm fragmanı merak ediliyor. İşte, detaylar…

FOX ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Yasak Elma, 89. yeni bölüm ile ekrana damga vurdu. Yıldız, Ender ve Şahika, Halit olayından sonra köşeye sıkışacaklarından habersizdir. Yıldız, Çağatay ile yeni bir başlangıca adım atmıştır. Ekranların sevilen dizisi Yasak Elma oyuncuları ve son bölüm özeti haberimizde.Son bölümünde; Yıldız ve Çağatay’ın ilişkilerinin başlaması, Feride için büyük bir kabus olur. Feride, Yıldız ve Çağatay’ı ayırmak için elinden geleni yaparken, bulduğu nihai çözüm herkesi şaşırtacaktır.YASAK ELMA 90. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?Sevilen dizi Yasak Elma 89. son bölüm pazartesi akşamı yayımlandı. Dizinin takipçileri yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Ancak Yasak Elma 90. yeni bölüm fragmanı ise henüz ekrana gelmedi.YASAK ELMA OYUNCULARIHer hafta FOX TV’de sevenleri karşısına çıkan dizinin kadrosunda usta birçok oyuncu yer alıyor. Oyuncu kadrosunda; Şevval Sam Eda Ece Erdal Özyağcılar Berk Oktay Nesrin Cavadzade Şafak Pekdemir Melisa Doğu Barış Aytaç Can Nergis Serkan Rutkay Ayıköz ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu yer alıyor. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/yasak-elma-90-yeni-bolum-yayimlandi-mi-yasak-elma-oyunculari-kim-6379855 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × five =