Yay’ların sessiz kutlaması

0
11
Yay’ların sessiz kutlaması

Pandemi nedeniyle iyice kabuğumuza çekildiğimiz şu günlerde doğum günleri, “Nerede o eski kutlamalar!” dedirtircesine sakin gerçekleşiyor.

Pandemi nedeniyle iyice kabuğumuza çekildiğimiz şu günlerde doğum günleri, “Nerede o eski kutlamalar!” dedirtircesine sakin gerçekleşiyor. Cemiyet hayatının Yay burcu ünlüleri de, yeni bir yaş almanın mutluluğunu ailece yaşadı. Başarılı işletmeci Ali Ünal ve eşi Ayşegül Ünal, oğulları Kerem’in doğum gününü evde hazırladıkları sürpriz partiyle kutladı.Restoran dünyasının önde gelen ismi Gamze Cizreli de, evde dostlarının organizasyonu ile yeni yaşına girdi. Hale Dicleli Yamanoğlu, torunu Selim Can Paydaş’ın yeni yaşı için evde mini bir davet verdi. Bahar-Ozan Şer çifti, oğulları Hasan’ın doğum günü için sade bir kutlama yaptı. Kardelen-Erdal Acar, küçük kızları Derin’in üçüncü yaş gününü özel yemekli davetle kutladı. İş insanı Narin Akçelik ise, kardeşi Ceren ve annesi Nevin Hanım’ın organize ettiği günde, keyifli saatler geçirdi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/yaylarin-sessiz-kutlamasi-6375926 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 + twenty =