Yıldırım2 Cilo operasyonu! Tek tek ele geçirildi

0
9
Yıldırım-2 Cilo operasyonu! Tek tek ele geçirildi

Hakkaride başlatılan Yıldırım2 Cilo operasyonu devam ederken, terör örgütü PKKya ait uyuşturucu madde ve üretimi için kullanılan malzemelerin bulunduğu sığınak tespit edildi.

Hakkari’de, terör örgütü PKK’ya yönelik başlatılan ‘Yıldırım-2 Cilo’ operasyonu devam ediyor. Hakkari Valiliği’nden yapılan açıklamada, İl Jandarma Komutanlığı tarafından İl Emniyet Müdürlüğü desteği ile gerçekleştirilen PKK/KCK bölücü terör örgütünün faaliyetlerinin deşifre edilmesi ve engellenmesine yönelik başlatılan Yıldırım-2 Cilo operasyonu kapsamında, Yüksekova İlçesi Kolbaşı köyü kırsalında terör örgütüne ait sığınak tespit edildiği belirtildi.Sığınakta yapılan aramada 10 kilo 40 gram metamfetamin, 4 plastik leğen, 1 kazan, 3 hortum ele geçirilirken, bölgedeki operasyonlar sürüyor.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/yildirim-2-cilo-operasyonu-tek-tek-ele-gecirildi-6266891 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen + eleven =