Zeynep Kumral, Doğduğun Ev Kaderindire veda etti

0
15
Zeynep Kumral, 'Doğduğun Ev Kaderindir'e veda etti

TV8de yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dün akşam 23. bölümüyle ekranlara geldi. Son bölümde Müjganın ölümü herkesi yıktı. Böylece Zeynep Kumral da diziye veda etti.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu, başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un paylaştığı ‘Doğduğun Ev Kaderindir’de ‘Müjgan’ karakteri büyük aşkı Burhan tarafından öldürüldü.Dizide Müjgan’ı canlandıran Zeynep Kumral da senaryo gereği ölerek diziye veda etti.Sosyal medya hesabından veda paylaşımı yapan Zeynep Kumral, “Tüm kıymetli Doğduğun Ev Kaderindir seyircisini selamlıyorum. Bu muhteşem yolculuğumda 1 yıl boyunca esirgemediğiniz desteğiniz ve üstüne düşünerek yaptığın samimi yorumların, mesajların için kalpten teşekkür ederim. Canımın içi çalışma arkadaşlarım, canım DEK ekibi. Her aktörü heyecanlandıracak, Müjgan gibi bir karaktere nefes olma yolumda beni motive ettiğiniz, inandığınız, benimle heyecanlandığınız, ağladığınız, sevdiğiniz, kızdığınız, güldüğünüz için teşekkür ederim. Sizler kahramansınız. Sizinle paylaştığım her bir an, oynadığım her bir sahne için minnettarım. Hepinizi ayakta alkışlıyorum. Harikulade anılar biriktirdik. Supleksiniz bol olsun.Bu hikayenin bir parçası olmam için beni davet eden, kaybolduğum anlarda elimi tutan, kuşkuya düştüğümde bir telefon konuşmasıyla beni yüreklendiren canım yönetmenim ve canım senaristim. Daima… Hoşçakal yanlış sevilerek büyütülmüş kadın, hoşçakal sevmeyi yanlış öğrenmiş kadın… Seni anlamak, seni dinlemek, seni yaşamak bir kadın olarak acı verici bir aktör olarak zevkti” dedi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/zeynep-kumral-dogdugun-ev-kaderindire-veda-etti-6376191 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × one =